Στην πόλη – Ο Kwak Ji Young ποζάρει γύρω από τη Wall Street της Νέας Υόρκης για μια φθινοπωρινή μόδα που παρουσιάστηκε στην έκδοση του Elle Taiwan τον Σεπτέμβριο του 2013. Με φακό Zoltan Tombor και στυλ Sofia Odero, η Κορεάτικη εντυπωσιακή στολίζεται σε μια γκαρνταρόμπα με Fendi, Balenciaga, Emanuel Ungaro, Chanel και άλλα στο αστικό περιβάλλον. Τα κομψά μαλλιά της Kwak είναι ευγενική προσφορά του Tamas Tuzes, ενώ η makeup artist Steffi Willmann της χαρίζει ένα έντονο φρύδι και κόκκινα χείλη.