Ο Saint Laurent εμφανίζει το supermodel Kate Moss ως το πρόσωπο της καμπάνιας του για την άνοιξη του 2021. Σε αντίθεση με προηγούμενα ασπρόμαυρα πορτρέτα, αυτές οι πολύχρωμες εικόνες φωτογραφήθηκαν από Γιούργκεν Τέλερ . Ποζάροντας με φόντο ζωηρά γκράφιτι στην Rue de Verneuil του Παρισιού, η βρετανίδα είδωλο φοράει εμφανίσεις σχεδιασμένες από Anthony Vaccarello . Σε μία λήψη, φοράει μια ασπρόμαυρη ζακέτα σε συνδυασμό με ένα δαντελένιο τοπ και ένα δερμάτινο σορτς. Μια άλλη φωτογραφία δείχνει την Kate με ένα γούνινο σακάκι καθώς και ένα μαύρο τοπ, cropped τζιν και γόβες πλατφόρμας. Ρίχνουμε επίσης μια ματιά στην τσάντα puffer σε τζιν φινίρισμα με χρυσές λεπτομέρειες υλικού. Σε κάθε εικόνα, το μοντέλο αποπνέει αβίαστη ψύχραιμη, παντρεύοντας τέλεια με τα σχέδια της νέας σεζόν.
Εκστρατεία Saint Laurent Άνοιξη 2021