Το Saint Laurent γίνεται αισθησιακό με την καμπάνια του χειμώνα 2020 #YSL34. Με φακό από Γιούργκεν Τέλερ , στις διαφημίσεις εμφανίζονται οι Laetitia Casta και Freja Beha Erichsen. Η κομψότητα της γυναίκας του Saint Laurent σε συνδυασμό με τη σεξουαλικότητα προσφέρουν υποβλητικά πορτρέτα. Σε ένα πλάνο, η Laetitia μπορεί να δει να δαγκώνει ροζ λουλούδια με ασορτί παστέλ τοπ. Μια άλλη εικόνα δείχνει τη Freja να φορά ένα μαύρο και διάφανο δαντελένιο τοπ με χρυσό κολιέ και σκουλαρίκια. Άλλες φωτογραφίες επικεντρώνονται απλώς σε δερμάτινες τσάντες και γόβες με τιράντες που σχεδιάστηκαν από τον δημιουργικό διευθυντή Anthony Vaccarello . Μια συνοδευτική ταινία δείχνει το ζευγάρι σε κίνηση σε κλασικές μελωδίες ενώ ποζάρει στο Παρίσι της Γαλλίας.
Καμπάνια Saint Laurent Φθινόπωρο/Χειμώνας 2020