Το Topshop Unique κυκλοφόρησε την πρώτη του συλλογή see now, buy now. Η βρετανική high street brand αγκαλιάζει τη δεκαετία του 1980 με δυνατούς ώμους, ψηλόμεσο παντελόνι και μακριά παλτό. Κάθε εμφάνιση συνδυάζεται με slip-on μποτάκια που διαθέτουν ανοιχτή πρόσοψη. Κατά τη διάρκεια της ημέρας, το κορίτσι του Topshop φοράει blazers, φούστες με ψηλό σκίσιμο και αδύνατα παλτό. Τα prints αγκαλιάζονται με θηλυκά φλοράλ και έντονες στάμπες ζέβρας. Προσφέρεται ένα μικρό φλας με λείο PVC bodycon φορέματα και παντελόνια σε μαύρο χρώμα. Για το βράδυ, υπάρχουν club-ready εμφανίσεις σε ολόμαυρο. Οι σφιχτές σιλουέτες με τις αιωρούμενες φούστες φέρνουν άσχημα κορίτσια.
Topshop Άνοιξη/Καλοκαίρι 2017
Αγοράστε τις νέες αφίξεις του Topshop Unique: